Hakkımızda

Teknopanel olarak 2005 yılında kurulduğumuz günden bugüne, dört duvarı aşan fikirlerimizle, müşterilerimize dünya standartlarında hizmet vermek için çalışıyoruz. Teknopanel çatısı altında; Teknopanel sandviç panelleri, Deltapan, Teknopor EPS ürünleri ve Teknosistem mantolama sistemleri adıyla 4 farklı markamızla sektöre hizmet veriyoruz.

Binlerce hayali gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda ilk üretim tesisimiz 34.000 m2 alan üzerine kurulu ve bugün de hala genel merkezimiz olan Mersin fabrikamız oldu. Yüksek standartlarda üretim yapma hedefiyle, 2013 yılında 35.000 m2 alana sahip Sakarya fabrikamızı kurduk. 2016’da temellerini attığımız İzmir’de 46.000 m2’lik, 2018’de de İstanbul’da hayata geçirdiğimiz 8.000 m2’lik yeni yatırımlarımızla büyüme stratejimizi sürdürdük ve üretim tesislerimizi toplamda 123.000 m2’ye çıkarttık.

Bugün, sandviç panel, EPS ve trapez levha ürettiğimiz tesislerimiz Avrupa’nın en modern tesisleri arasında yer alıyor. Sektörde uzman Ar-Ge ekibimizin ve yeni yatırımlarımızın yanı sıra, 13,5 milyon m2’lik sandviç panel ve 1,6 milyon m3’lük EPS üretim kapasitemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz. Kendi topraklarımızda ürettiğimiz bu ürünleri dünyanın dört bir yanına taşıyarak 5 kıtaya ihracat yapıyor, ülkemizin bayrağını gittiğimiz her yerde gururla dalgalandırıyoruz.

Elde ettiğimiz başarılarla, Türkiye’nin ISO Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almamızın ve sektörümüzün lider firması olmamızın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 460 çalışanımız ve 100’e yakın Yetkili Hizmet Noktamızla her gün daha iyisi için çalışıyor, bir dünya markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerliyoruz.

Mersin Fabrika

Sakarya Fabrika

İzmir Fabrika




İstanbul Fabrika