Kalite Politikamız

BİZİM İÇİN KALİTE HER AÇIDAN BAKABİLMEK.

Tüm üretim süreçlerimizde çevreye olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. TS EN 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, yasal gerekliliklere, ürün kalitesine yönelik ulusal ve uluslararası standartlara tam uyum sağlamak gibi kalite standartlarına da maksimum seviyede özen gösteriyoruz.

İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ, SEKTÖRE İLHAM VERİYORUZ.

Lider olmak kadar lider kalabilmenin de ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sahip çıktığımız tüm değerlerimiz, sürekli gelişen teknolojimiz ve hiçbir zaman ödün vermediğimiz kalite standartlarımızla, her gün daha iyisi için çalışıyoruz ve bizi takip eden firmalara ilham veriyoruz.

Sektördeki liderliğimizi, sektöre kazandırdığımız ilklere borçluyuz. Teknopanel olarak, Türkiye’de Sandviç Panel üretiminde CE işareti uygulamasına başlayan ilk firma ve Poliizosiyanurat (PIR) Dolgulu Çatı ve Cephe Panelleri için FM uygunluk sertifikası alan ilk Türk firması biziz. Ayrıca, Türkiye’deki tüm panel üreticileri arasında ilk kez Taş Yünü Çatı ve Cephe Panelleri’ne TS EN 14509 standartlarına göre TSE belgesi alan ve aynı zamanda Poliüretan (PUR) Dolgulu Çatı ve Cephe Panelleri’nde de TS EN 14509 belgesine sahip firmayız.

Türkiye’de Poliüretan, Poliizosiyanurat, Taş Yünü, Cam Yünü ve EPS olmak üzere 5 farklı yalıtım dolgusu üretimi yapan ilk panel üreticisiyiz.