İstanbul Yapı Fuarı'nda bizimle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

8-12 Mayıs tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerimizi ağırladık.

Dünya’nın 5 büyük yapı fuarından biri olan yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarında “Sandviç panel Demek Teknopanel Demek” sloganımızla, 2. Salon, B301 numaralı, 185 m2’lik ada standımızda, yoğun ilgi gören ürünlerimizin tanıtımını yaptık, markamızın gücüne güç kattık.

Yapı Fuarı bünyesinde düzenlenen 15 kişilik mimar grubundan oluşan "Mimari Ustalık Sınıfı"nı standımızda ayrıca ağırladık. Teknopanel’in mimar ve mühendislerinden oluşan teknik ekibi tarafından Sandviç Panel ve EPS ürün grupları ile ilgili detaylı bilgiler verildi.

Standımızı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerimize, konusunda uzman Teknopanel ekibi tarafından ürünler anlatıldı, projeler için çözümler sunuldu, teklifler verildi, önemli projelere imzalar atıldı.

Bu yıl fuarda Teknopanel ve müşterileri arasındaki iletişimi daha da kuvvetlendirmek için günümüzün en önemli iletişim ve tanıtım aracı olan yeni web sitemizin lansmanını gerçekleştirdik. Yenilenen tasarımı ve içeriğiyle mobil cihazlara uyumlu web sitemiz ile günün her anında sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Standımıza gelen tüm ziyaretçilerimize teşekkür eder, Teknopanel sandviç panelleri, Teknopor EPS ürünleri ve Teknosistem mantolama sistemleri markalarımızın sektöre ilham veren yeniliklerini gelecek yıl da sizinle buluşturmak dileğiyle.

Diğer Haberler

 • Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni'nde, Teknopanel ödülünü aldı.

  Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni'nde "İlk 500 Sanayi Kuruluşu" kategorisinde Teknopanel'in başarısı ödül ile taçlandırıldı. Devamını Oku
 • İzmir ve İstanbul'daki Yeni Fabrikalarımızla Hız Kesmeden Büyümeye Devam Ediyoruz.

  Dört duvarı aşan fikirlerimizle, ülkemizin ekonomisine, insan kaynağına ve gücüne inanarak yatırımlarımız da hız kesmiyor, Devamını Oku
 • Gücümüz Hedeflerimizden, Başarımız Liderliğimizden Belli..

  ISO 500 listesinde üst üste 4. kez sandviç panel sektörünün lideri olduk. Devamını Oku
 • İstanbul Yapı Fuarı'na Ziyaretçilerimizi Bekliyoruz!

  8 - 12 Mayıs tarihleri arasında olan İstanbul Yapı Fuarı'nda ziyaretçilerimizi bekliyoruz. Devamını Oku
 • Teknopanel, Batimatec Cezayir Fuarı'nda ziyaretçilerini ağırladı.

  22 - 26 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında Cezayir'de düzenlenen Batimatec Fuarı'nda Teknopanel olarak stant açtık. Devamını Oku
 • Teknopanel EPS Bayi Organizasyonu'nu Belgrad'da düzenledi.

  11-13 Nisan tarihlerinde Belgrad, Sırbistan’da Teknopanel EPS Bayi Organizasyonu’muzu T-Takımı olarak düzenledik. Devamını Oku
 • 8. Mersin İş ve Kariyer Fuarı

  25-26 Nisan'da, Mersin İş ve Kariyer Fuarı'na Bekliyoruz! Devamını Oku
 • 10. Teknopanel Bayi Toplantısı Amsterdam'da gerçekleşti.

  Hollanda’nın Amsterdam şehrinde, 10. Teknopanel Bayi Toplantısını gerçekleştirdik. Devamını Oku